خرید کودهای شرکت ایکس گرین-XGreen

مشاهده، مقایسه و خرید کودهای شرکت ایکس گرین 

برند ایکس گرین (XGreen)

ایکس گرین یک برند محبوب در ایران و آسیا است. شرکت چند ملیتی ایکس گرین که در اقصی نقاط دنیا شعبه دارد، تولید کننده انواع مواد شیمیایی صنعتی و کشاورزی با بهترین کیفیت است. مواد اولیه این شرکت از کشورهای روسیه، اسپانیا، چین، پرتغال، امریکا و کانادا تامین شده و توسط متخصصین شیمی فرموله و وارد کشور شده و در نهایت در داخل بسته بندب می شود. این برند تمرکز خود را روی انواع فرمولاسیون های مایع گذاشته و به خصوص در نواحی خشک و نیمه خشک پاسخ بسیار مناسبی از این کودها دریافت شده است. شعار این برند “کیفیت شگفت آور” بوده، جذب بالا، حلالیت زیاد و چگالی خارق العاده این کودها باعث شد تا به سرعت در بین کشاورزان ایرانی جای باز کرده و بخش بزرگی از بازار را در دست بگیرد. یکی از ویژگی های مهم این برند بین المللی حفظ قیمت پایین در کنار بهترین کیفیت ممکن است که باعث شده در تمامی کشت ها حتی غلات دیم نیز استفاده از این برند رواج داشته باشد.

مرسین کشت، عاملیت توزیع و نمایندگی فروش محصولات ایکس گرین بوده و افتخار دارد که این برند با کیفیت را در اختیار کشاورزان زحمت کش قرار بدهد.

xgreen fertilizer
ایکس گرین

انواع کودهای ایکس گرین

  • کودهای مایع چند عنصره اختصاصی
  • کودهای کامل ان پی کا NPK
  • کودهای تک عنصره
  • مایع دو و سه عنصره
100%

میزان انحلال

77%

کیفیت در مقابل بهترین برندهای دنیا

90%

ارزش خرید نسبت به کیفیت

75%

تنوع محصولات

79%

کیفیت و نوع بسته بندی

ویژگی های محصولات ایکس گرین

  • قیمت مناسب کودهای ایکس گرین دارای قیمت کاملا رقابتی و مناسب در بازار هستند به نحوی که استفاده از آنها به صرفه بوده و از نظر اقتصادی توجیه پذیر است.
  • ترکیبات دو منظورهدر سبد کالایی این شرکت محصولات دو منظوره مانند کودسم ها، دورکننده های آفت و همچنین بهبود دهنده های آب و خاک نیز در کنار مواد غذایی دیده می شود.
  • چگالی بالا تمامی کودهای مایع برند ایکس گرین دارای وزن مخصوص بالا و مواد حل شونده غنی هستند. مصرف این کودها پایین بوده و از این جهت توجیه اقتصادی بالاتری نیز دارد.
  • کیفیت و اثر بخشیکیفیت کودهای ایکس گرین بسیار بالاست، مواد اولیه معتبر و خوشنامی که در این کود ها استفاده شده باعث شده تا عناصر به سرعت جذب اندامهای گیاهی شده و سریعا در گیاه عمل کنند.
  • مناسب برای کشت های هیدروپونیککودهای ایکس گرین کاملا در آب محلول است و می توان از آنها در سیستم های آبیاری تحت فشار و هیدروپونیک استفاده کرد.

نظر چند مشتری مرسین کشت درباره کودهای این شرکت

مهندس من به جز ایکس گرین به هیچی اعتماد ندارم. خیلی قوت دارن کودهاش

مجتبی سعی دارانیونجه کار از مشهد

موقع دونه بندی از این تقویتی سمپاشی کردم که دون ها پر بشن. به نظرم خیلی جواب داد.

سهیل پوریداللهشالیکار گیلانی

اسیدهیومیکش خیلی خوب و غلیظه

علیرضا دودانگهباغدار گلابی از قزوین

با ترس و لرز تو سیستم تزریقشون کردم ولی حرف شما درست بود، کیفیت 20 بود.

سمانه سیمانکارگلخانه دار رز شاخه بریده از سمنان

آشنایی، نحوه مصرف و خرید کودهای ایکس گرین

کودهای ایکس گرین را می توانید از این صفحه مشاهده، با سایر محصولات مقایسه و سپس به صورت آنلاین خرید کنید. مرسین کشت نماینده توزیع کودهای ایکس گرین در ایران افتخار دارد تا راهنمای شما عزیزا برای یک خرید هوشمندانه و بدون هدر رفتن زمان و هزینه باشد. اگر سوالی در خصوص نحوه مصرف و خرید کودهای ایکس گرین داشتید با کارشناسان ما و یا در نظرات هر محصول با ما در ارتباط باشید.

خانهمقالاتفروشگاهمشاوره
0