مشاهده، مقایسه و خرید کودهای مرسیمکس

مرسیمکس (MersiMax)

مرسیمکس (MersiMax) یک برند با تنوع محصول بالا، تولید و ویژه سازی شده برای انواع گیاهان آپارتمانی و خانگی است. مرسیمکس دارای کیفیت بالا و در برگیرنده انواع نیاز های شما در فضاهای محدود و کوچک است. اگر نیاز به کودهای تقویتی مختلف برای گل و گیاهان آپارتمانی و یا حتی درختان باغچه خود دارید میتوانید از محصولات مرسیمکس کمک بگیرید. بسته بندی های اقتصادی و کوچک این محصولات سبب شده تا با خیال راحت بتوان از آن در اماکن و کشت و کارهای کوچک استفاده کرد.

فرمولاسیون و نحوه تولید این برند محبوب به نحوی است که بهترین و سریعترین اثربخشی را بر روی گیاهان شما خواهد داشت. بسته بندی محکم و شکیل مرسیمکس نیز باعث شده تا بنوانید با خیال راحت و به مدت طولانی بدون نگرانی از آسیب به ماهیت ماده کودی از آن استفاده کنید.

مرسیمکس از بهترین مواد اولیه اروپایی و آمریکای جنوبی تولید و بسته بندی شده است و فرمولاسیون اختصاصی و ویژه آن برای گیاهان آپارتمانی تغییرات اساسی یافته است. محصولات مرسیمکس فاقد عنصر کلر و با هدایت الکتریکی و اسیدیته مناسب برای گیاهان حساس هستند و می توانند بیشترین اثر بخشی را در میان کودهای بازار بر روی گیاهان شما داشته باشند.

Fruitset Mersimax فروت ست مرسیمکس
sea weed mersimax

انواع کودهای مرسیمکس

 • محرک های رشدی
 • کودهای کامل ان پی کا NPK
 • کودهای تک عنصره
 • فرمولاسیون های مایع اختصاصی
 • کودهای پودری حاوی عناصر میکرو
100%

میزان انحلال

88%

کیفیت در مقابل بهترین برندهای دنیا

97%

ارزش خرید نسبت به کیفیت

95%

تنوع محصولات

85%

کیفیت و نوع بسته بندی

ویژگی های محصولات مرسیمکس

 • 1- تجاری سازی شده برای گیاهان خانگیفرمولاسیون کودهای مرسیمکس به نحوی است که هیچگونه اثر منفی بر گیاهان شما نگذاشته و بر خلاف کودهای مرسوم کشاورزی که برای گیاهان خانگی نیز مصرف می شوند، کاملا بر اساس نوع و نیاز های گیاهان آپارتمانی تولید شده اند.
 • 2- بسته بندی اصولی و اقتصادیبسته بندی های مرسیمکس برای استفاده خانگی و در موارد محدود مناسب است و کاملا عایق نور، هوا و رطوبت است. بنابراین کیفیت محصول شما به خوبی حفاظت می شود.
 • 3- مصرف آساندستورالعمل های استفاده از مرسیمکس بسیار ساده است. پیمانه های داخل بسته های کود می تواند کار شما را برای ساخت محلول های غذایی بسیار راحت کند.
 • 4- کیفیت جهانیمواد اولیه کودهای مرسیمکس از شرکت های معتبر اروپایی ( اسپانیا و ایتالیا ) و امریکای شمالی (مکزیک) تامین می شود. کودهای مرسیمکس با اثر بخشی و حلالیت سریع بوده و ضمن داشتن درصدهای بالایی از مواد مغذی بسیار کم مصرف هستند.
 • 5- سبد کودی کاملمحصولات مرسیمکس تمامی فرمول ها را شامل می شوند و می توان گفت که هر آنچه که گیاهان لازم دارند در محصولات مرسیمکس گنجانده شده است.
 • 6- عاری بودن از مواد سمیمرسیمکس در منازل شما استفاده می شود و بسیار مهم است که هیچ ماده مضر و سمی وارد خانه شما نشود. کودهای مرسیمکس از منابع معدنی و ارگانیک منشا گرفته است و بنابراین گیاه و خانه شما به دور از مواد سمی رایج در کودها مانند کلر و یا فلزات سنگین خواهد بود.

نظر چند مشتری مرسین کشت درباره کودهای این شرکت

من تقریبا کل کودهای گلفروشی ها را تست زدم اما به جرات مرسیمکس چیز دیگه ای بود . فقط ایکاش توزیعش بیشتر بود . واقعا به سختی میتونیم تو مغازه ها پیدا کنیم.

سحر جوشقانی کرج

من از سه بیست و هیومیک برای بابا آدمم که داشت می مرد استفاده کردم . بعد از یک هفته برگ جدید زد و راضی هستم.

زهرا سادات پورمحمدی تهران

فکر می کنم تا الان بالای یک میلیون پول انواع کود و سم دارم و ماشاالله که هیچ کدوم بسته بندی خونگی ندارن . مجبورم از برندهای خوب حداقل یک کیلو بخرم که بعد مدتی فاسد بشن. اما مرسیمکس کارمو راه انداخته . هم کیفیت عالی و هم حجم مناسبه.

نیما مرعشی تهران

خوب و با کیفیته . قیمتشم واقعا مناسبه. ممنونم

راحیل مصطفی زاده تهران

آشنایی، نحوه مصرف و خرید کودهای مرسیمکس

خدمات کشاورزی مرسین کشت افتخار توزیع انحصاری محصولات مرسیمکس در ایران را دارد. سبد محصولات این برند را می توانید در ادامه صفحه مشاهده و آنها را با یکدیگر مقایسه کنید. جهت خرید میتوانید از فروشگاه آنلاین بهره ببرید و اگر فروشگاه دار هستید با شماره تماس های مندرج در وبسایت تماس حاصل فرمائید تا محصولات مرسیمکس را با قیمت همکاری دریافت نمایید.

خانهمقالاتفروشگاهمشاوره