خرید کودهای فرمولایف – Fermolife

مشاهده، مقایسه و خرید کودهای فرمولایف

(فرمولایف نروژ)

فرمولایف (Fermolife) یکی از برندهای مجموعه شرکت های بهاران است. شرکت بهاران یکی از شرکت های بسیار قدیمی در ایران است که کار خود را با فرمولاسیون کلات آهن و روی برای اولین بار در ایران آغاز نمود. فرمولایف یکی از برند های این شرکت دارای کیفیت بالا و مواد وارداتی مدرن است. فرمولایف کودهای مختلفی را تولید و فرموله کرده است که تمرکز اصلی آن بر روی کودهای پودری کامل (NPK)، کودهای سولفاته و مواد آلی نظیر عصاره جلبک دریایی است.

حلالیت و کیفیت برند فرمولایف به حدی است که به سرعت تبدیل به یکی از برندهای محبوب در بین مصرف کنندگان شده است. اثر بخشی این برند نیز بیار مناسب بوده و در دوز های بسیار پایین اثرات بسیار بزرگی روی گیاهان می گذارد.

Baharan fertilizer agancy in iran
fermolife mersinkesht

انواع کودهای فرمولایف

  • محرک های رشدی
  • کودهای کامل ان پی کا NPK
  • کودهای سولفاته
  • کودهای تک و دو عنصره
100%

میزان انحلال

94%

کیفیت در مقابل بهترین برندهای دنیا

90%

ارزش خرید نسبت به کیفیت

65%

تنوع محصولات

90%

کیفیت و نوع بسته بندی

ویژگی های محصولات فرمولایف

  • کیفیت روز دنیافرمولایف در کودهای پودری و مایع خود دارای کیفیت بسیار بالایی است. کودهای کامل این برند (NPK) از کشورهای اروپایی مانند سوئد تامین و در کشور ایران بسته بندی می شود.
  • حلالیت بالاکودهای فرمولایف به صورت کامل در آب حل شده و هیچ گونه مواد باقی مانده از خود به جای نمی گذارد، بنابراین در تمامی سیستم های آبیاری می توان از آنها استفاده کرد.
  • دارا بودن مواد میکرو مغذیکودهای کامل شرکت بهاران (فرمولایف) دارای مواد مغذی میکرو به میزان متعادل و کافی برای رشد انواع گیاهان است و بنابراین ضمن تامین عناصر درشت مغذی، عناصر ریز مغذی را نیز تامین می کند.
  • فاقد فلزات سنگین و مواد سمیفرمولاسیون کودهای این شرکت به نحوی است که فاقد فلزات سنگین نظیر جیوه، سرب و کادمیوم بوده و بنابراین سبب سمیت در خاک نمی شود. همچنین این کودها خاک را سفت و شور نمی کند
  • بسته بندی حرفه ایتمامی کودهای این برند دارای بسته بندی چند لایه و نفوذ ناپذیر بوده و لذا قابلیت انبارمانی بسیار بالایی برای آن فراهم شده است.

نظر چند مشتری مرسین کشت درباره کودهای این شرکت

من چند ساله از این برند استفاده می کنم و خیلی راضیم.

سلیمان رضوانیباغدار سیب در سمنان

سه بیست این شرکت فوق العادس، حتی یک گرمش هم تو مخزن نمیمونه، اثرشم فردای مصرف دیدیم.

علیرضا صالحیگلخانه دار میوه جات گرمسیری

جزء کودهایی هست که 5 سالم تو انبار بمونه سنگ نمیشه

نیلوفر مردانپورباغ ویلا دار از استان تهران

بسیار اثربخشی خوبی داشت. رضایت دارم

راحله حسین زادهگلخانه دار توت فرنگی از استان البرز

آشنایی، نحوه مصرف و خرید کودهای فرمولایف

خدمات کشاورزی مرسین کشت، توزیع کننده کودهای فرمولایف می باشد. شما می توانید نحوه و موارد مصرف این کودها را همراه با قیمت رقابتی که برای آنها در نظر گرفته این در لیست زیر مشاهده کنید. علاوه بر این امکان مقایسه این محصولات با سایر کودها برای شما فراهم شده است. چنانچه سوالی در خصوص این کودها داشته و یا نیاز به هر گونه مشاوره دیگری داشتید با کارشناسان ما در تماس باشید.

خانهمقالاتفروشگاهمشاوره
0