خدمات هرس حرفه ای در تهران و کرج

هرس حرفه ای و اصولیباغشما توسط بهترین هرسکاران منطقه

🎧 پادکست خدمات هرس حرفه ای در تهران و کرج 🎧

تصاویر هرس توسط تیم تخصصی مرسین کشت

هرس درختان میوه آلو و هلو در کرج و تهران
هرس درختان میوه در کرج و تهران

تیم های خدماتی در مجموعه خدمات کشاورزی مرسین کشت آماده انجام هرس در باغات شما هستند. ما از نظر مکانی اکثر نقاط استان های البرز و تهران را پوشش می دهیم و با در اختیار داشتن سه تیم هرسکار مجزا این کمک را به شما میکنیم تا بهترین خدمات را دریافت کنید.

هرس های ما شامل هرس تمامی درختان میوه، هرس فرم دهی و تزئینی می باشد. هرسکاران ما از جمله زبده ترین و با تجربه ترین هرس کاران منطقه هستند و ضمنا توسط متخصصین ما کاملا آموزش دیده اند.

هرس انجام شده توسط تیم خدماتی مرسین کشت بر مبنای نوع درختان، به روشی اصولی و علمی انجام خواهد شد و شرایط هر درخت مد نظر گرفته خواهد شد؛ به نحوی که بهترین اثر بخشی را از هرس خود دریافت کنید.

مفتخریم که تا انتهای سال 1400 توانسته ایم خدمات هرس را به بیش از 381 هکتار انواع باغ ارائه دهیم، که این رقم هر ساله در حال افزایش است.

برای هماهنگی و اخذ نوبت هرس کافیست با ما در تماس باشید تا پس از تعیین وقت، تیم هرس متشکل از هرسکاران حرفه ای و مهندس ناظر خدمت شما حاضر شوند.

هرس درختان میوه 

هر درخت میوه نیازهای اصلاحی خود را دارد، برخی کمتر و برخی بیشتر به هرس نیاز دارند و علاوه بر این هر درخت نیز در باغ دارای زندگی و شرایط جداگانه و شخصی است. فقط یک هرسکار زبده می تواند تشخیص دهد که یک درخت میوه به چه نوع هرسی نیازمند است. مرسین کشت این امکان را به شما داده است تا درختان میوه خود را در استان های کرج و تهران به آنها سپرده و خیال خود را بابت درست انجام شدن کار راحت کنید.
درختان هسته دار شامل هلو، شلیل، آلو، زردآلو، گوجه سبز و بادام؛ درختان دانه دار نظیر گلابی، سیب، به و زالزالک؛ گردو، فندق، پسته، انجیر، انگور، انار، گیلاس و آلبالو درختانی هستند که هر یک فرم هرس خاص خود را دارند و مرسین کشت از نحوه هرس همه آنها آگاه است!

هرس نهال های یک تا سه ساله (هرس فرم دهی)

نهال های میوه در سه سال اول زندگی خود مهمترین زمان خود را از نظر هرس طی می کنند. این نهال ها چنانچه فرم مناسبی پیدا نکنند نه تنها دچار اختلال در تولید و رساندن میوه می شوند که ممکن است اصلا میوه ندهند. ضمن اینکه فرم مناسب درخت در سالهای آتی، هزینه های باغداری را کمتر و چیدن میوه ها را آسانتر میکند. گرچه اندازه نهال ها کوچک است اما هرس آنها تخصص بیشتری میخواهد که هرسکاران ما در این خصوص کاملا مطابق به متدهای روز دنیا آموزش دیده اند. هرس های ما تحت نظر مهندسین کشاورزی مرسین کشت انجام و ارائه می شود تا از کیفیت کار مطمئن باشید.

هرس جوانسازی و احیا کننده درخت

در مورد درختانی که سن بالایی دارند، ممکن است نیاز به اصلاح و هرس جوانسازی باشد. این نوع هرس تخصصی به آنها اجازه می دهد تا بتوانند با راندمان بشتر و بهتری تولید میوه بکنند و طول عمر خود را نیز افزایش دهند. به خصوص در درختانی مانند گردو، آلو، زردآلو، گوجه سبز و گلابی این نوع هرس برای احیای درختان شما لازم است. با کمک تیم هرس مرسین کشت در استانهای کرج و تهران میتوانید باغ خود را با این نوع هرس احیا کرده و آماده فصل باغی جدید شوید.

هرس درختان زینتی و غیر مثمر

گرچه این دسته از درختان مانند درختان میوه هرس آنچنانی نیاز ندارند اما گاهی اوقات لازم است تا از نظر زیبایی هرس شوند. علاوه بر این در برخی مواقع این درختان مزاحمت هایی برای سازه و یا مصنوعات دیگر ایجاد میکنند که بایستی رفع شود. افزایش سطح نورگیری و تنفس هم طی هرس برای این دسته از درختان انجام می شود. تمامی این کارها در تیم خدماتی مرسین کشت انجام می گردد.

توانایی های مرسین کشت در هرس

ما یک تیم مشاوره و خدمات کشاورزی هستیم و علاوه بر تسلط و داشتن علم کافی در خصوص بیماری ها، آفات، مشکلات و نیازهای گیاهان از تجهیزات مناسب آن نیز برخورداریم. بسته به نیاز شما این امکانات فراهم شده و پروژه شما انجام می شود. هرس های ما علمی و اصولی و جدای از شاخه زنی های مرسوم است.

تجهیزات ما شامل بالابر، انواع نردبان، اره موتوی و وسایل هرس کارآمد است. هرس کاران ما نیز دائما توسط کارشناسان مجموعه آموزش داده شده و ایرادات آنها برطرف می شود تا بهترین عملکرد را برای درختان شما به جای بگذارند.

مناطق تحت پوشش 

ما دو شعبه در استانهای البرز و تهران داریم. بنابراین خدمات هرس ما شامل اکثر شهرهای این دو استان می شود. عمده فعالیت ما در استان البرز در مناطق سهیلیه، کردان، صفادشت، محمدشهر، هشتگرد و نظرآباد و در استان تهران در مناطق ملارد، ماهدشت، شهریار، فیروز بهرام و مناطق غربی استان تهران است. اما اگر خارج از این محدوده ها نیز هستید می توانید با ما زمان هرس خود را هماهنگ کنید.

برای دریافت خدمات هرس در این مناطق و یا اخذ مشاوره می توانید با شماره های زیر تماس بگیرید

هرسکار حرفه ای درخت در کرج و تهران
هرس با چسب هرس توسط مرسین کشت کرج

مشتریان عزیزی که از ما خدمات هرس دریافت کنند، به صورت مادام العمر از 5% تخفیف ویژه مشتریان برای خرید انواع نهاده ها (کود و سم) از قیمت مصرف کننده مصوب برخوردار خواهند بود.

خانهمقالاتفروشگاهمشاوره
0