خرید کودهای شرکت گرین هاس ایتالیا – Green Has Italia

مشاهده، مقایسه و خرید کودهای شرکت گرین هاس ایتالیا

(Green Has Italia)

بدون شک یکی از ده برند اول در صنعت تولید کود دنیا، گرین هاس است. کودهای با کیفیت و موثر این شرکت با سابقه که در کشور ایتالیا واقع شده است، در سرتاسر اروپا، امریکای شمالی و سایر مناطق دنیا توسط بهره برداران کشاورزی استفاده می گردد. این شرکت با شعار ” ما متخخص تغذیه گیاهانیم” علاوه بر فعالیت های تولیدی خود، یکی از شرکت های پیشرو در زمینه تحقیقات کشاورزی و تغذیه گیاهی نیز هست. تیم تحقیق و توسعه این شرکت با تمرکز بر روی نیاز گیاهان در مراحل مختلف رشدی و با تکیه بر دانشمندان علوم تغذیه گیاهی خود توانسته طیف وسیعی از فرمول های اختصاصی و منحصر به فرد کودی را توسعه بدهد که استفاده از آنها بی شک همه کشاورزان را شگفت زده خواهد کرد. این شرکت از سالیان دور در بازار کشاورزی ایران نیز حضور داشته و مرسین کشت مفتخر است که یکی از اولین توزیع کننده های این کود در کشور و به خصوص استان های شمالی و مرکزی ایران بوده است.

در اکثر فرمولاسیون های تولیدی این شرکت، وجود تحریک کننده های رشدی، مواد بیواستیمولانت یا محرک های زیستی و مواد آلی، یکی از موارد ثابت بوده که بی شک یکی از دلایل اثربخشی بالای این کودها است.

green has mersinkesht
کرین هاس کارخانه
green has factory mersinkesht

انواع کودهای گرین هاس

  • محرک های رشدی
  • کودهای کامل ان پی کا NPK
  • کودهای تک عنصره
  • فرمولاسیون های مایع اختصاصی
  • کودهای پودری حاوی عناصر میکرو
100%

میزان انحلال

98%

کیفیت در مقابل بهترین برندهای دنیا

100%

ارزش خرید نسبت به کیفیت

84%

تنوع محصولات

100%

کیفیت و نوع بسته بندی

ویژگی های محصولات گرین هاس ایتالیا

  • فرمولاسیون اختصاصیاین شرکت با داشتن فرمولاسیون اختصاصی و محرمانه، کودهایی را به بازار عرضه کرده که تنها با مصرف آنها نتایج مطلوب و مد نظر کشاورز بدست می آید. این فرمولاسیون ها تقریباً مشابه هیچ یکی از فرمولاسیون های بازار نیست.
  • چگالی بالاکودهای مایع گرین هاس ایتالیا بسیار غلیظ، سنگین و با چگالی بالا هستند. همین موضوع این کودهارا نسبت به قیمت آنها به صرفه کرده و میزان مصرف آنها را در هکتار کاهش داده است.
  • حلالیت فوق العاده میزان باقی مانده این کود در مخازن پس از انحلال در دوز توصیه شده به معنای واقعی کلمه صفر است. بنابراین از این کودها می توان به راحتی در تمامی سیستم های آبیاری تحت فشار استفاده نمود.
  • دارای مواد ارگانیک و مناسب برای بهره برداران ارگانیکبرخی از محصولات این برند ایتالیایی به صورت کامل ارگانیک بوده و می توان در کشت های کاملا ارگانیک بدون نگرانی از آنها استفاده نمود. این کودها دارای نشان ها و تائیدیه های بین المللی ارگانیک نظیر OMRI نیز هستند.
  • اثر بخشی حداکثری می توان گفت که هیچ کودی در بازار توان رقابت با این برند را نداشته و میزان اثر بخشی فرمولاسیون های تولیدی این شرکت به حدی بالا است که گاهی تنها یک روز پس از استفاده نتایج آن به عینه دیده می شود.

نظر چند مشتری مرسین کشت درباره کودهای این شرکت

انصافاً روی دستش کودی ندیدم تشکر عالی بود، ممنونم از پیشنهادتون

سمیرا حسن پورگلخانه دار گیاهان زینتی در هشتگر

مهندس قیمتاش بالاست ولی می ارزه به هزار تا کود دیگه که زدم. وحشی میکنه بوته هارو

صابر ایزدپناه اسکوئیگوجه فرنگی کار از استان آدربایجان شرقی

برای سال آوری استفاده کردم محشر بود . توصیه میکنم بخرید

مهدی یحیاییباغدار مرکبات از کرمان

قبل و بعد گل زدم به لیمو ها اثرش عالی بود . یه گلش بی ثمر نموند. خیلی اثر روی ثمر دارن

مهدی یحیاییباغدار مرکبات از کرمان

آشنایی، نحوه مصرف و خرید کودهای گرین هاس ایتالیا

مرسین کشت توزیع کننده و فروشنده کلی و جزئی انواع کودهای گرین هاس ایتالیا با بهترین قیمت آماده همکاری با شما عزیزان است. چنانچه در خصوص محصولات شرکت گرین هاس ایتالیا به صورت کامل اطلاعات می خواهید، محصولات زیر را بررسی، مقایسه و سپس خرید کنید. در صورت خرید بالای 2 میلیون تومان از محصولات مرسین کشت، ارسال رایگان شامل خرید شما خواهد شد. چنانچه سوالی در خصوص این کود ها و نحوه خرید داشتید با تلفن های مندرج در سایت تماس بگیرید تا کارشناسان ما شما را یاری کنند.

خانهمقالاتفروشگاهمشاوره