مشاوره تغذیه گیاهی

مرسین کشت از وجود متخصصانی بهره می برد که می توانند به شما برای تغذیه علمی و اصولی باغ و زمین کمک کنند.
در صورت نیاز ما با آنالیز خاک شما، برایتان برنامه غذایی می نویسیم و به صورت اصولی خاک شما را احیا می کنیم. اگه دوست دارید بدون آنالیز خاک، برنامه غذایی بگیرید، همکاران ما با بررسی شرایط و دریافت اطلاعات از شما برنامه غذایی را تنظیم و ارسال می کنند.
متخصصین ما به صورت تخصصی روی برخی از گیاهان کار می کنند اما برای هر گیاهی متخصص مخصوص را در مرسین کشت داریم. 

مشاوره احداث و نگه داری گلخانه

 ما شما را برای تاسیس گلخانه و نیز کاشت، داشت و برداشت محصولات گلخانه ای کمک میکنیم. انواع بسترهای کشت شامل خاکی، هیدروپونیک و ایروپونیک در حیطه مشاوره ما است. ما به مشکلات و پیچ و خم های کشت های گلخانه ای شامل نشاء و محصول آگاهیم و این دانش را در اختیار شما می گذاریم.
ما سابقه کشت خیار، گوجه فرنگی، انواع فلفل، توت فرنگی، آلوئه ورا، کاهو و دراگون فروت را در گلخانه خودمان داریم بنابراین از نظر عملی و علمی با خیال آسوده مشاوره گلخانه خود را به ما بسپارید.

مشاوره گیاهپزشکی

مرسین کشت مفتخر است که در تیم متخصصین خود از پنج کارشناس گیاهپزشکی در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری بهره می برد. گیاهپزشکان ما تجویز هر گونه سم یا کود را منوط به بررسی دقیق می دانند تا هزینه های شما کاهش یابد. ما هر هفته بازدیدهایی در استان های البرز، تهران و قزوین داریم و ماهانه به شهرستانهای متقاضی سرکشی کرده و بازدیدهای تخصصی را انجام می دهیم.
بازدید های ما کلامی نیست! ما پس از بازدید، گزارش کامل و صورت وضعیت باغ و زمین شما را به خودتان می دهیم تا با برنامه پیش بروید.
ما در ضمینه گیاهپزشکی و تغذیه مدعی هستیم و به تخصص خود می بالیم

اجرا و نگه داری باغ و فضای سبز

کار مرسین کشت فقط مشاوره نیست!
ما مفتخریم تا با جمع آوری کارکشته ترین نیروهای خدماتی و با پشتوانه متخصصین دانشگاهی، توانسته ایم در اجرا، احداث و نگه داری باغات و فضای سبز نیز دستی بر آتش داشته باشیم.
ما با شناخت بهترین نهالستان های ایران، با کیفیت ترین و زود بازده ترین نهال ها را بنا به منطقه شما پیشنهاد کرده و در صورت تمایل اجرا می کنیم. نگه داری باغ و فضای سبز شما هم با مرسین کشت انجام می شود. خدمات سمپاشی، هرس و سایر موارد داشت باغ و فضای سبز در مرسین کشت با نظارت متخصصین انجام می شود.

خانهمقالاتفروشگاهمشاوره