خرید کودهای زیگلر، پلنتاپ و پی ان پی – Ziegler/Plantop/PNP

مشاهده، مقایسه، خرید و فروش کودهای زیگلر، پلنتاپ و پی ان پی 

 

Ziegler/Plantop/PNP

شرکت زیگلر (زیگلر-اردن .Ziegler erden Co) یکی از قدیمی ترین و مهمترین شرکت های تولید کننده نهاده های کشاورزی و مواد شیمیایی در اروپا است. این شرکت بزرگ و پیشرو که در شهر پلوسبرگ آلمان واقع شده است؛ در سال 1989 توسط آقای گرگور زیگلر بنا نهاده شده و در ابتدای کار، فعالیت خود را با تولید سبوس غلات آغاز نمود. زیگلر تاکنون تامین کننده بخش وسیعی از نیاز بازار اروپا، امریکای شمالی و سایر کشورهای دنیا در خصوص نهاده های کشاورزی بوده است. شرکت زیگلر یکی از برندهای محبوب در کل دنیا است و لیست کودهای تولید شده دراین شرکت تامین کننده نیاز بازار کشاورزی کشورهای متعدد می باشد. انواع کودهای ترکیبی، تک و دوعنصری، کودهای مایع، بسترهای کشت و پیت ماس از تولیدات کنونی این شرکت خوشنام می باشد.

مجموعه مهندسی و خدمات کشاورزی مرسین کشت، نماینده توزیع، فروش و مشاوره محصولات زیگلر افتخار دارد که این برند با کیفیت را در اختیار کشاورزان زحمت کش ایرانی قرار بدهد.

🎧 پادکست معرفی برند زیگلر را از زبان دکتر روشن بخش بشنوید 🎧

Ziegler/Plantop/PNP
Ziegler/Plantop/PNP
Ziegler/Plantop/PNP

انواع کودهای زیگلر / پی ان پی / پلنتاپ

  • کودهای ترکیبی
  • کودهای دو عنصری
  • کود آهن
  • پیت ماس و بستر کشت
100%

میزان انحلال

95%

کیفیت در مقابل بهترین برندهای دنیا

97%

ارزش خرید نسبت به کیفیت

95%

تنوع محصولات

90%

کیفیت و نوع بسته بندی

ویژگی های محصولات زیگلر

  • 1- بهترین مواد اولیهشرکت زیگلر در انتخاب مواد اولیه بسیار دقیق و موشکافانه عمل کرده و با رصد بهترین مواد اولیه کشاورزی در دنیا اقدام به خرید و فرمولاسیون آنها می کند.
  • فرمولاسیون ویژه تمامی کودهای تولید شده در شرکت زیگلر آلمان با استفاده از بهترین فرمولاتورهای کشور آلمان تهیه و تولید شده و بنابراین بهترین اثر بخشی را در خاک و بر روی گیاهان شما خواهد داشت.
  • جذب و اثرگذاری فوریدر بین تمامی کود های موجود در بازار بدون شک، زیگلر دارای بیشترین میزان جذب بوده و اثرات مثبت خود را بر روی گیاهان به سرعت بروز می دهد. تولیدات خاص زیگلر گیاهان شما را شاداب تر، قوی تر و پربار تر می کند.
  • قیمت مناسب در برابر کیفیتگرچه محصولات شرکت زیگلر از قیمت بالاتری نسبت به سایر برندها برخوردار هستند، اما کیفیت بالای آنها در کنار دوز مصرفی پایین باعث شده تا به نسبت هزینه ای که می کنید اثرات بسیار بزرگتری بر روی کشت و کار خود مشاهده کنید.
  • بدون کلر و فلزات سنگینیکی از ویژگی های کودهای شرکت زیگلر این است که محصولات آن فاقد مواد مضر برای گیاه و خاک از جمله کلر و فلزات سنگین هستند و همین موضوع تضمین کننده سلامتی محصولات شما در مزرعه است.

نظر چند مشتری مرسین کشت درباره کودهای این شرکت

نیاز به تعریف نداره…

محمود آباده(باغ ویلادار در ورامین)

بهترین برندی که تا بحال استفاده کردم همینه. ممنونم

گل محمد زمانی(باغدار شلیل در منطقه سهیلیه استان البرز)

کود آهنش واقعا معرکه بود و تمام درخت ها برگ هاشون سبز شد.

راحله السادات حسینی(باغ ویلادار در شهریار)

سه بیست و سولفات پتاسیم را با نظر مهندس برای گوجه فرنگی دادم واقعا خوب و اثر بخش بود. ممنون از تیم کار بلد مرسین کشت.

مراد میرزاپور(کشاورز از زنجان)

آشنایی، نحوه مصرف و خرید کودهای زیگلر

خدمات کشاورزی مرسین کشت توزیع کننده خرده و عمده محصولات شرکت زیگلر آلمان می باشد. در ادامه می توانید محصولات این شرکت را همراه با قیمت و مشخصات فنی کامل مشاهده کنید و در صورت نیاز آنها را با سایر محصولات مقایسه و خرید کنید. امکان خرید آنلاین و حضوری در خدمات کشاورزی مرسین کشت وجود دارد. چنانچه سوالی در خصوص این محصولات داشتید و یا اینکه نیاز به مشاوره دارید می توانید با کارشناسان مرسین کشت در ارتباط باشید.

خانهمقالاتفروشگاهمشاوره