کودهای شرکت فیوچراکو بایوساینس – فروغ دشت Futureco Bioscience

مشاهده، مقایسه، خرید و فروش کودهای شرکت فیوچراکو بایوساینس – فروغ دشت

 

Futureco Bioscience

شرکت فیوچرکو بایوساینس یک شرکت تحقیقی و تولیدی واقع در شهر بارسلونای اسپانیا و از قدیمی ترین شرکت های کشاورزی واقع در این کشور است. این شرکت بزرگ و با سابقه در زمینه تولید و فراوری کودهای نوین و همچنین مواد زیستی (بیولوژیک) فعالیت داشته و محصولات خود را در سراسر دنیا از طریق نمایندگان خود توزیع میکند. این شرکت در هر پنج قاره دنیا فعالیت داشته و از این نظر جزء معدود شرکتهایی است که محصولات خود را به سرتاسر دنیا معرفی کرده است. نماینده انحصاری توزیع محصولات شرکت Futureco Bioscience  در ایران شرکت فروغ دشت بوده و از همین جهت سبد محصولات این شرکت با نام فروغ دشت نیز شناخته می شود.

محصولات تولیدی این شرکت طیف وسیعی از فرمول های عمومی و ویژه را شامل می شود که برطرف کننده نیازهای مختلف کشاورزان است. کیفیت و اثر گذاری بالا، مهمترین مزیتی است که محصولات این شرکت داشته و بین کشاورزان زبانزد است. سبد محصولات این شرکت نیز بسیار متنوع بوده و تقریبا برای تمامی محصولات زراعی، باغی و گلخانه ای قابلیت استفاده دارد.

Futureco Bioscience
Futureco Bioscience
bio radicante

ویژگی های کود های شرکت فیوچراکو بایوساینس - فروغ دشت

100%

میزان انحلال

98%

کیفیت در مقابل بهترین برندهای دنیا

95%

ارزش خرید نسبت به کیفیت

84%

تنوع محصولات

100%

کیفیت و نوع بسته بندی

ویژگی های کود های  شرکت فیوچراکو بایوساینس – فروغ دشت

  • اصالت و قدمت این شرکت یکی از شرکت های با سابقه بالا در تولید نهاده های کشاورزی بوده و همین امر باعث شده تا اعتماد کشاورزان به این برند بیشتر باشد.
  • تولید با تکنولوژی بالا (های تک)کودهای تولیدی شرکت فیوچراکو بایوساینس - فروغ دشت با استفاده از بروز ترین دستگاه ها و در مجهز ترین کارخانجات دنیا تولید شده و از این نظر در بین سایر برندها معروف است.
  • کیفیت و اثر بخشی فوق العادهکودهای شرکت فیوچراکو بایوساینس - فروغ دشت به معنای واقعی کلمه با کیفیت هستند، اثرات بزرگی بر روی گیاهان شما گذاشته و تغییرات ایجاد شده محسوس هستند.
  • ترکیبات خاصفرمولاسیون ویژه و محرمانه این شرکت اثرات بسیار شگرفی بر روی محصولات شما می گذارد. به خصوص وقتی که این محصولات با توصیه کارشناسان استفاده شود، قطعا نتایج قوی تری نیز به جای می گذارد.
  • مناسب برای کشاورزی ارگانیکتعداد زیادی از محصولات شرکت فیوچراکو بایوساینس - فروغ دشت دارای تائیدیه ارگانیک بوده، به طوری که هیچ جزء شیمیایی در آنها استفاده نشده است. بنابراین میتوان از آنها در کشت های ارگانیک خود بهره ببرید.

نظر چند مشتری مرسین کشت درباره کودهای این شرکت

بدون شک بهترین برند داخل ایرانه. بسیار بسیار موثره برای کشت من.

جاوید پیرهادیگلخانه دار خیار در زنجان

مدتی بود که بعضی محصولات به خاطر تحریم بد گیر میومد ولی تونستن راحت و بی دردسر از مرسین کشت تهیه کنم. تو این اوضاع سم و کود این برند حکم جواهر رو داره.

مصطفی محمدزادگان چورانیکشاورز هندوانه کار از قم

با مشورت دکتر پناهنده از بیورادیکانت استفاده کردم و واقعا نشا ها رو 10 روز زود تر از بازار آماده کردم . ممنون از تیم حرفه ای مرسین کشت.

سمانه فقیه لوتولید کننده نشاء گل فصلی از کرج

بیست هم براش کمه. من راضی ام فقط کاش کمی ارزونتر بود.

مرجان شمسعلیباغ ویلا دار از کرج

آشنایی، نحوه مصرف و خرید کودهای فیوچراکو بایوساینس – فروغ دشت

شرکت کشاورزی مرسین کشت نماینده توزیع و فروش محصولات فیوچراکو بایوساینس – فروغ دشت است. شما میتوانید اطلاعات مربوط به هر یک از محصولات این شرکت را در ادامه مشاهده کرده و محصولات را با هم مقایسه کنید. برای یک خرید دلچسب می توانید با استفاده از راه های ارتباطی، سوالات خود را در خصوص محصولات این شرکت از کارشناسان فروش ما پرسیده و سپس اقدام به خرید از طریق درگاه های امن اینترنتی کنید.

خانهمقالاتفروشگاهمشاوره
0