Fertilizers Ziegler/Plantop/PNP کودهای شرکت زیگلر/پلنتاپ/ پی ان پی

مشاهده، مقایسه، خرید و فروش کودهای شرکت زیگلر/ پلنتاپ / پی ان پی

 

Ziegler / Plantop / PNP

شرکت زیگلر (زیگلر-اردن Ziegler erden Co) یکی از قدیمی ترین و مهمترین شرکت های تولید کننده نهاده های کشاورزی و مواد شیمیایی در اروپا است. این شرکت بزرگ و پیشرو که در شهر پلوسبرگ آلمان واقع شده است؛ در سال 1989 توسط آقای گرگور زیگلر بنا نهاده شده و در ابتدای کار، فعالیت خود را با تولید سبوس غلات آغاز نمود. زیگلر تاکنون تامین کننده بخش وسیعی از نیاز بازار اروپا، امریکای شمالی و سایر کشورهای دنیا در خصوص نهاده های کشاورزی بوده است. شرکت زیگلر یکی از برندهای محبوب در کل دنیا است و لیست کودهای تولید شده دراین شرکت تامین کننده نیاز بازار کشاورزی کشورهای متعدد می باشد. انواع کودهای ترکیبی، تک و دوعنصری، کودهای مایع، بسترهای کشت و پیت ماس از تولیدات کنونی این شرکت خوشنام می باشد.

محصولات تولیدی این شرکت طیف وسیعی از فرمول های عمومی و ویژه را شامل می شود که برطرف کننده نیازهای مختلف کشاورزان است. کیفیت و اثر گذاری بالا، مهمترین مزیتی است که محصولات این شرکت داشته و بین کشاورزان زبانزد است. سبد محصولات این شرکت نیز بسیار متنوع بوده و تقریبا برای تمامی محصولات زراعی، باغی و گلخانه ای قابلیت استفاده دارد.

مرسین کشت

ویژگی های کود های شرکت زیگلر

100%

میزان انحلال

98%

کیفیت در مقابل بهترین برندهای دنیا

95%

ارزش خرید نسبت به کیفیت

84%

تنوع محصولات

95%

کیفیت و نوع بسته بندی

ویژگی کود های زیگلر

  • بهترین مواد اولیهشرکت زیگلر در انتخاب مواد اولیه بسیار دقیق و موشکافانه عمل کرده و با رصد بهترین مواد اولیه کشاورزی در دنیا اقدام به خرید و فرمولاسیون آنها می کند.
  • فرمولاسیون ویژه تمامی کودهای تولید شده در شرکت زیگلر آلمان با استفاده از بهترین فرمولاتورهای کشور آلمان تهیه و تولید شده و بنابراین بهترین اثر بخشی را در خاک و بر روی گیاهان شما خواهد داشت.
  • جذب و اثرگذاری فوریدر بین تمامی کود های موجود در بازار بدون شک، زیگلر دارای بیشترین میزان جذب بوده و اثرات مثبت خود را بر روی گیاهان به سرعت بروز می دهد. تولیدات خاص زیگلر گیاهان شما را شاداب تر، قوی تر و پربار تر می کند.
  • قیمت مناسب در برابر کیفیتگرچه محصولات شرکت زیگلر از قیمت بالاتری نسبت به سایر برندها برخوردار هستند، اما کیفیت بالای آنها در کنار دوز مصرفی پایین باعث شده تا به نسبت هزینه ای که می کنید اثرات بسیار بزرگتری بر روی کشت و کار خود مشاهده کنید.
  • بدون کلر و فلزات سنگینیکی از ویژگی های کودهای شرکت زیگلر این است که محصولات آن فاقد مواد مضر برای گیاه و خاک از جمله کلر و فلزات سنگین هستند و همین موضوع تضمین کننده سلامتی محصولات شما در مزرعه است.

نظر چند مشتری مرسین کشت درباره کودهای این شرکت

نیاز به تعریف نداره…

محمود آباده(باغ ویلادار در ورامین)

بهترین برندی که تا بحال استفاده کردم همینه. ممنونم

گل محمد زمانی(باغدار شلیل در منطقه سهیلیه استان البرز)

کود آهنش واقعا معرکه بود و تمام درخت ها برگ هاشون سبز شد.

راحله السادات حسینیباغ ویلادار در شهریار

سه بیست و سولفات پتاسیم را با نظر مهندس برای گوجه فرنگی دادم واقعا خوب و اثر بخش بود. ممنون از تیم کار بلد مرسین کشت.

مراد میرزاپورکشاورز از زنجان

آشنایی، نحوه مصرف و خرید کودهای زیگلر

شرکت کشاورزی مرسین کشت نماینده توزیع و فروش محصولات زیگلر است. شما میتوانید اطلاعات مربوط به هر یک از محصولات این شرکت را در ادامه مشاهده کرده و محصولات را با هم مقایسه کنید. برای یک خرید دلچسب می توانید با استفاده از راه های ارتباطی، سوالات خود را در خصوص محصولات این شرکت از کارشناسان فروش ما پرسیده و سپس اقدام به خرید از طریق درگاه های امن اینترنتی کنید.

خانهمقالاتفروشگاهمشاوره
0